Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Obwieszczenie Burmistrza Kcyni znak: RR.6220.16.2025 z dnia 1 września 2026 r. w sprawie zawiadomienia stron postępowania oraz podania do publicznej informacji o wydanej decyzji Nr 8/2026 znak: RR.6220.16.2025 z dnia 1 września 2026 r. o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: "Budowa farmy fotowoltaicznej o mocy do 45 MW wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną zlokalizowaną na części działki ewid. numer 10/12, 10/13, 10/14, 10/15 obręb Górki Dąbskie, gmina Kcyni, powiat nakielski, województwo kujawsko-pomorskie".

Rodzaj aktu prawnego:
obwieszczenie
Rok podjęcia:
2026
Status:
Obowiązujący
Kadencja:
2024-2029
Sesja:
Nie dotyczy
Data podjęcia:
01-09-2026
Data rozpoczęcia obowiązywania:
01-09-2026
Data wejścia w życie:
01-09-2026
Data publikacji w dzienniku urzędowym:
-
Nr publikacji w dzienniku urzędowym:
Nie opublikowano
Pozycja w dzienniku urzędowym:
Nie dotyczy
Nr aktu prawnego:
RR.6220.16.2025
Czego dotyczy dodawany akt prawny:
Zawiadomienie stron postępowania oraz podanie do publicznej informacji o wydanej decyzji Nr 8/2026 znak: RR.6220.16.2025 z dnia 1 września 2026 r. o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: "Budowa farmy fotowoltaicznej o mocy do 45 MW wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną zlokalizowaną na części działki ewid. numer 10/12, 10/13, 10/14, 10/15 obręb Górki Dąbskie, gmina Kcyni, powiat nakielski, województwo kujawsko-pomorskie".
Podstawa prawna wydania:
W treści dokumentu
Akt prawa miejscowego:
Nie

Kcynia, dnia 01 września 2026 r.

RR.6220.16.2025

OBWIESZCZENIE

o wydanej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach

 

Na podstawie art. 38 oraz art. 74 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz. U. z 2026 r., poz. 670),

 

zawiadamia się strony postępowania oraz podaje się do publicznej wiadomości, informację o:

 

wydanej decyzji Nr 8/2026 znak: RR.6220.16.2025 z dnia 01 września 2026 r. o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Budowa farmy fotowoltaicznej o mocy do 45 MW wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną zlokalizowaną na części działki ewid. numer 10/12, 10/13, 10/14, 10/15 obręb Górki Dąbskie, gmina Kcynia, powiat nakielski, województwo kujawsko-pomorskie”. Inwestorem planowanego przedsięwzięcia jest: E&W Sp. z o.o. Projekt Sp. K. ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo.

Jednocześnie zawiadamiam strony postępowania oraz wszystkich zainteresowanych o możliwości zapoznania się z treścią wydanej decyzji w siedzibie Referatu Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Kcyni, ul. Dworcowa 8, pokój nr 5, w godzinach pracy Urzędu.

Niniejsze obwieszczenie zostaje podane do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty, a także na stronie internetowej biuletynu informacji publicznej – https://mst-kcynia.rbip.mojregion.info/

 

RR.6220.16.2025_Decyzja Nr 8.2026 (PDF | 891,06KB)
RR.6220.16.2025_Załącznik do Decyzji Nr 8.2026_Charakterystyka (PDF | 310,43KB)
 

Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej

„Rozbudowa i modernizacja Systemu Regionalnego Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego” realizowana w ramach Projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0", współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego