RI.6733.8.2026.JW OBWIESZCZENIE BURMISTRZA KCYNI z dnia 2 września 2026 r.
o wydaniu decyzji Burmistrza Kcyni nr 13/2026 z dnia 2 września 2026 r. w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zmiany zagospodarowania terenu polegającej na budowie gazociągu niskiego ciśnienia (do 0,01 MPa) dn 110 PE z przyłączami gazu dn 63 PE (2 sztuki) (przebudowa gazociągu niskiego ciśnienia DN 100 z przyłączami gazu DN 50), na terenie działek nr 146/3, 147/2, 147/6, 342/1, 836/2, 846/1, obręb Kcynia, gm. Kcynia.
Zainteresowane strony postępowania mogą zapoznać się z materiałem dowodowym oraz wydaną decyzją i wnieść ewentualne uwagi w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kcyni ul. Rynek 23, 89-240 Kcynia, w godzinach pracy urzędu.
Zawiadomienie uważa się za dokonane po upływie 14 dni od dnia, w którym nastąpiło jego publiczne obwieszczenie (art. 49 kpa).
RI.6733.8.2026.JW
OBWIESZCZENIE
BURMISTRZA KCYNI
z dnia 2 września 2026 r.
Na podstawie art. 53 ust. 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2026 r. poz. 538 ze zm.) w związku z art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2025 r. poz. 1691 – dalej kpa)
zawiadamia się
o wydaniu decyzji Burmistrza Kcyni nr 13/2026 z dnia 2 września 2026 r. w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zmiany zagospodarowania terenu polegającej na budowie gazociągu niskiego ciśnienia (do 0,01 MPa) dn 110 PE z przyłączami gazu dn 63 PE (2 sztuki) (przebudowa gazociągu niskiego ciśnienia DN 100 z przyłączami gazu DN 50), na terenie działek nr 146/3, 147/2, 147/6, 342/1, 836/2, 846/1, obręb Kcynia, gm. Kcynia.
Zainteresowane strony postępowania mogą zapoznać się z materiałem dowodowym oraz wydaną decyzją i wnieść ewentualne uwagi w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kcyni ul. Rynek 23, 89-240 Kcynia, w godzinach pracy urzędu.
Zawiadomienie uważa się za dokonane po upływie 14 dni od dnia, w którym nastąpiło jego publiczne obwieszczenie (art. 49 kpa).